Tak tenhle určitě znáte
Do saloonu na Divokém Západě vtrhne rozlícený kovboj, vytáhne svůj šestiraňák, vystřelí do piana a zařve: "Ti lumpové, co mi schovali koně, zatímco jsem tu popíjel, ať ho do minuty vrátí. Nebo udělám to, co můj dědeček před třiceti lety!" Přítomní se zaleknou, protože kovbojův dědeček byl známý rváč, a taky proto, že u sebe nemají zbraně, neboť je hned po příchodu uschovali u barmana, který je vrací až při odchodu. Vzápětí přivedou kovbojova koně. Kovboj se chystá odjet, když vtom se ho barman ustrašeně zeptá: "Ty, Joe, a co vlastně udělal tenkrát tvůj dědeček?" "Šel domů pěšky," zachechtá se kovboj a odjede.